Biletul Zilei format din 2 meciuri la cota 2.00
Cambuur are un început excelent de sezon, iar pe propria arenă reușește în general meciuri foarte bune, grație ajutorului publicului numeros și mereu alături de echipă. Acest lucru se reflectă și în statistici, care spun că în ultimele 8 partide disputate pe propriul teren, sunt neînvinși!
Oaspeții de azi, Telstar, sunt o echipă care a început rău campionatul, dar care a reușit 2 victorii în ultimele partide, însă trebuie menționat că au jucat împotriva unor adversari modești. Cambuur a câștigat ultimele 4 partide directe, iar azi deznodământul se anunță unul similar.
Liderul la zi al campionatului Belgiei, Club Brugge, își continuă marșul către titlu, iar astăzi va primi vizita lui Lokeren, echipă care a reușit o singură victorie în primele 6 etape, înscriind doar 5 goluri și primind 13. Va fi interesant de urmărit cum se va descurca această defensivă în fața celui mai productiv atac din campionat.
<<PARIAZA PE ... BOX... AI COTA 40 SI COTA 50 PENTRU ACEST WEEKEND CHIAR AICI>>
Am jucat acest pariu la BETANO!
Deschide un cont și vezi promoția disponibilă pentru jucători noi!
Vezi oferta aiciNu rata cele mai tari promoții!
Oferte active la operatori licențiați
Vezi câteva dintre promoțiile active la case de pariuri licențiate și alege oferta care te interesează.
Oferte exclusive la case de pariuri
Oferte active la operatori licențiați
Vezi câteva dintre promoțiile active la case de pariuri licențiate și alege oferta care te interesează.
