Biletul Zilei format din 2 meciuri la cota 2.40
Prieteni, astăzi e o zi cu puține evenimente. Mizăm pe cele două dispute de handbal programate astăzi, la o cotă de 2.40.
Cu un nou antrenor pe bancă, Dunărea Brăila merge la Baia Mare pentru disputa cu Minaur. Se anunță un meci mai echilibrat decât o arată cotele, cele două formații sunt apropiate valoric dacă ne uităm pe loturi, iar micile detalii vor face diferența.
Gloria Buzău și CSM Slatina se întâlnesc astăzi într-un meci în care gazdele au clar prima șansă. Remiza cu Vâlcea din weekend dă un moral bun, însă și consumul de energie duminică a fost mare. Cele două echipe s-au întâlnit într-un amical în decembrie, terminat la egalitate, 27-27.
Am jucat acest pariu la BETANO!
Deschide un cont și vezi promoția disponibilă pentru jucători noi!
Vezi oferta aiciOferte active la operatori licențiați
Vezi câteva dintre promoțiile active la case de pariuri licențiate și alege oferta care te interesează.
